Kontaktujte nás
773 555 775
info@eltealife.cz
my-cat logo

Novinky

01.10.2021

Hledáme lektora angličtiny

Jazyková škola Eltea Life s.r.o. v Olomouci rozšiřuje svoje řady a hledá lektora angličtin ...
26.05.2021

Přestěhovali jsme se!

Naše nová adresa: 17. listopadu 1165/45, 779 00 Olomouc
Všechny novinky

Co říkají naši studenti

H. Hájková
…výuka Sáry splnila veškerá očekávání včetně toho, že v angličtině na přijímacích zkouškách na Hejčín patřila k nejlepším a díky tomu tam také byla přijata.

H. Hájková
E. Máčalová, MPPM s.r.o.
Synonymem pro moje zlepšení v angličtině je Eltea.  Jednoznačně, to je moje představa o kvalitní angličtině. Myslím, že zahraniční partneři poznali, že se bez zábran dokáži vyjádřit hlavně v obchodních souvislostech. Takže, díky přátelé – lektoři a v září opět nashledanou.

E. Máčalová, MPPM s.r.o.
Z. Šrom, M.L.S. Holice
Vaši školu bych doporučil, protože za jeden rok u Vás jsem se naučil víc než za tři roky jinde.

Z. Šrom, M.L.S. Holice
M. Šufajzl
Velmi příjemné prostředí a milý personál, dobrá a dostupná lokalita. Výuka byla svižná, tak jak bych od jazykové školy očekával a zároveň dobře pochopitelná a zapamatovatelná. Určitě bych kurz doporučil i svým přátelům. :-)

M. Šufajzl
J. Capková
Se službami školy jsem spokojena. Kurz splnil mé očekávání. Díky kurzu jsem schopna porozumět a domluvit se. Přátelům bych Vás doporučila pro pěkné prostředí školy, osobní přístup a vstřícnost.

J. Capková
J. Dulovec
S Vaší školou jsem se seznámil v rámci výuky, kterou nám umožnil zaměstnavatel. Během kurzu jsem se naučil mnoho nových informací, (slovíček, frází) z různých oblastí a zejména z obchodní angličtiny, které mohu uplatnit ve své profesi. Toto je zároveň důvod, proč bych tento kurz doporučil známým.

J. Dulovec
M. Šubrtová
S výukou angličtiny v jazykové škole Eltea jsem opravdu spokojená. Líbí se mi její příjemné prostředí a přátelské vystupování lektorky, která se vždy snaží vyhovět našim požadavkům. Lekce jsou pěkně připravené a rozhodně ne monotóní…střídání činností: konverzace, gramatika, cvičení a hry. Mohu jenom doporučit. :-)

M. Šubrtová
P. Zmrzlíková
Na kurzu i jazykové škole se mi moc líbí vysoká profesionalita služeb, individuální přístup a příjemná motivující atmosféra, kde se jako student nemusím bát či stydět na cokoliv zeptat a o cokoliv požádat a kde mi výuka rozšiřuje obzory nejen co se týká angličtiny, ale i formou různých podnětů a zajímavostí, které se během hodiny dozvím. Proto bych také jazykovou školu určitě jako jednoznačnou volbu doporučila svým známým.

P. Zmrzlíková
B. Komínková
Na kurzu se mi líbí to, že když něčemu nerozumíme, učitel to s námi klidně zopakuje, nežene nás dál dle osnov. Je trpělivý. Na škole se mi líbí, že učitelé jsou milí a tolerantní, a skvělí spolužáci. Proč bych doporučila ostatním? Protože je na škole opravdová pohoda a žádný stres. :-)

B. Komínková
J. Jirák
Líbí se mi příjemný, osobní přístup personálu a hlavně vedení. S kurzem jsem spokojený. Myslím, že naplňil mé očekávání. Probírá se jak gramatika, tak základní slovní zásoba a hlavně se mluví. Školu bych se nebál doporučit známým a přátelelum z výše uvedených duvodů. Tým Eltea jsou dle mého názoru profesionálové.

J. Jirák
frame-scrollup