Kontaktujte nás
773 555 775
info@eltealife.cz
my-cat logo

Novinky

01.10.2021

Hledáme lektora angličtiny

Jazyková škola Eltea Life s.r.o. v Olomouci rozšiřuje svoje řady a hledá lektora angličtin ...
26.05.2021

Přestěhovali jsme se!

Naše nová adresa: 17. listopadu 1165/45, 779 00 Olomouc
Všechny novinky

Reference našich lektorů

K. Hrušková
Jsem velmi ráda, že mohu učit právě v JŠ Eltea. V prvé řadě se mi dostává průběžné zpětné vazby a pravidelného hodnocení ze strany studentů i vedení, což je zcela zásadní pro mou motivaci a další rozvoj. Vážím si přátelské atmosféry a za všech okolností vstřícného a profesionálního přístupu vedení i kolegů-lektorů, metodických porad, možnosti dalšího vzdělávání či doporučení vhodných výukových materiálů. V neposlední řadě si velmi cením i perfektního zázemí – skvěle vybavených učeben i knihovny. V žádné jiné jazykové škole, v níž jsem měla možnost učit, se mi podobného přístupu ani zázemí ještě nedostalo.

K. Hrušková
P. Pajtlová
S touto jazykovou školou se mi velice dobře spolupracuje a to hlavně díky přátelskému a profesionálnímu přístupu, spolehlivosti a dobrému studijnímu zázemí. Disponuje bohatou knihovnou s cizojazyčnou literaturou různých žánrů, která nejen doplňuje znalosti studentů, ale slouží i k rozšiřování znalostí lektorů. Snaží se o individuální přístup k potřebám jednotlivých studentů, což vede k maximální spokojenosti jak ze strany zákazníka, tak lektora.

P. Pajtlová
P. Pöselová
S jazykovou školou Eltea spolupracuji od roku 2013. Velmi oceňuji její vstřícný přístup, profesionalitu a podporu a to nejen ve vztahu k zákazníkům, ale i k lektorům. Lektoři mají vytvořeny dobré podmínky pro výuku – od promyšleného vybavení učeben až po rychlost a efektivní předávání informací. Myslím si, že Eltea klade na své studenty vysoké nároky, aby znalost jazyka zvládli co nejrychleji, ale zároveň jim k tomu vytváří přátelské podmínky, nestresující prostředí a poskytuje jim velmi dobrý servis (např. zajištění doplňkových materiálů).

P. Pöselová
frame-scrollup